خانه

YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd

نمایه شرکت

در سال 2006، Yixing Kaihua Ceramic Company Limited تاسیس شد، ماشین آلات اکستروژن خلاء پیشرفته از ایتالیا و ژاپن، آجر های حرفه ای speclizing برای دکوراسیون بیرونی و آجری کاشی برای راه خیابان، راه رانندگی و غیره، اشکال مختلف با رنگ های مختلف آجر خاک رس ساخته شده است. هدف شرکت این است که با کیفیت بالا در KAIHUA نام تجاری آجر دیوار برند در سراسر جهان تولید.

تجهیزات تولید آجر اصلی آجر:

- ماشین آلات خرد کن مواد خام اتوماتیک؛

- میکسر خودکار 2sets؛

- 4sets اکسترود شده قلم سابق؛

- 2 عدد از اکسترودر خلاء وارد شده از ژاپن؛

اکسترودر 4sets ساخته شده در کشور ما؛

- 2 کوره تونل 88M؛

برای بازدید از کارخانه ی ما خوش آمدید. امیدوارم که به طور جدی صادقانه و مطمئن به ارزش تامین کننده در چین.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

جیانگ سو Yixing گروه سفال سفال در سال 1958 تاسیس شده در استان جیانگسو Yixing کارخانه سفالگری زیبا. از طریق توسعه 40 سال، به یک شرکت محدود تبدیل می شود. در سال 2006، این شرکت سرمایه گذاری خارجی را تغییر داده است و گروه بین المللی Yixing International خارج از کشور تشکیل شده است. این شرکت 180 هزار متر مربع را اشغال کرده و از دارایی های اصلی 231 میلیون یوآن و 4000 عدد انباشته شده است. در زمینه سرامیک حدود 180 مجموعه تجهیزات اصلی وجود دارد، این 15 کوره شامل کوره 1، 2 و 3 کوره است. حجم فروش آن تا 350 میلیون RMB یوان بوده است.

شرکت ما متعلق به نوع فناوری پیشرفته است. در کل محصولات ملخ و سرامیک ساختمان آن را به صندلی پنجم بر اساس موقعیت تمامیتی قدرت خود قرار داده است. در طول سال های گذشته، این شرکت از مزایای بسیاری برخوردار بوده است، از جمله شرکت پیشرفته جمعی شرکت Wuxi، شرکت صادرات پیشرفته در Wuxi و Yixing از 100 شرکت. در سال 2001، افتخار "شرکت پیشرفته در کیفیت محصولات و نتایج بر روی کل ملت" را اعطا کرد. نام تجاری "یینگ یو" تبدیل به یک علامت معروف در استان جیانگسو، "Ying Yu" نام تجاری teasets و محصولات میز تبدیل شده اند نام تجاری معروف در چین است.

در سال 2006، گروه ما 20 میلیون RMB یوان سرمایه گذاری در تاسیس Yixing Kaihua سرامیک محدود محدود، معرفی ماشین آلات پیشرفته خلاء اکستروژن از ایتالیا و ژاپن. هدف این شرکت تولید کاشی های کاشی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا ZiSha Kaihua Brand است. سال خروجی آن تا دو میلیون متر مربع است. از آنجا که محصول در بازار عرضه می شود، تمام مشتریان در زمینه سرامیک به این محصول توجه می کنند. این بزرگترین پایه برای تولید کاشی های کاشی سفال در منطقه شرق چین است.

YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : KAIHUA

تعداد کارمندان : 100~300

فروش سالانه : 7000,000-8000,000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd گواهینامه ها چین YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd گواهینامه ها چین YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd گواهینامه ها چین YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd گواهینامه ها